1. Losowanie z JUSTYNĄ STECZKOWSKĄ!

Witajcie!
Kochani, organizuję na blogu akcję... Mam nadzieję, że się przyłączycie. Jak wszyscy wiemy, na świecie żyje mnóstwo osób ubogich, chorych, poszkodowanych, mieszkających w Domach Dziecka... Takich osób jest coraz więcej, a my przechodzimy obok nich coraz bardziej obojętnie. Zawsze chciałam pomagać charytatywnie - co mogłam, robiłam. Jednak teraz postanowiłam wykorzystać moje znajomości z różnymi artystami, kontakt z Wami (Internautami) i zrobić z tym coś pożytecznego, jako, że nie każdy z nas może pomagać jako wolontariusz (z różnych względów), chociażby takiego, iż nie jesteśmy pełnoletni... Ale jednak możemy pomóc inaczej.

Ja wymyśliłam akcję 
"POMAGAM: 
JA, TY I GWIAZDY"
Współpracuję przy niej z Iloną Felicjańską, którą znam i jej fundacją "Niezapominajka". Mianowicie akcja polega na tym:

  • Wy przesyłacie różne gadżety - misie, zabawki, przybory szkolne itp. (prosiłabym, aby nie były zniszczone...) na adres: Magdalena Kozłowska, Pisanica 58/3, 19-314 Kalinowo z dopiskiem "Losowanie z... (tu wpisujecie imię i nazwisko osoby, od której nagroda jest do wygrania)". Do środka dołączajcie też karteczkę ze swoimi danymi i adresem.
  • Ja wszystkie rzeczy pakuję i przekazuję Ilonie Felicjańskiej i fundacji "Niezapominajka". Oni obdarowują tymi rzeczami dzieciaków z Domów Dziecka :-)
  • Kolejną sprawą (zachętą dla Was i wynagrodzeniem) jest PREZENT od jakiegoś Artysty (zależnie od tego, jakie to losowanie). Będą to gadżety lub może nawet jakieś prywatne rzeczy tej osoby. UWAGA! Internauta, który otrzyma prezent będzie wylosowany spośród osób, które nadeślą upominki dla dzieci z Domów Dziecka. :-)

W pierwszym losowaniu do wygrania są gadżety od JUSTYNY STECZKOWSKIEJ. Dokładniej: torebka z wizerunkiem Artystki, 3 małe pocztówki z autografami i jej wizerunkiem, 2 duże zdjęcia z wizerunkiem Justyny i autografami oraz 2 płyty z nagraniami koncertów wokalistki. Ten zestaw może trafić do Ciebie!Otrzymasz nagrodę, ale jeszcze większą SATYSFAKCJĘ z tego, że pomagasz! ;-) Możecie też zbierać rzeczy od znajomych i później wszystko przesyłać...

Zachęcam do wzięcia udziału w akcji i nagłośnienia jej! Oto "logo" akcji:Szczegóły pierwszej akcji:
  • Wszystko przesyłajcie do dnia 15 października 2010 na adres podany powyżej.