Szczytno...

Hejo:)
W weekend byłam w Szczytnie u znajomych...:) Przy okazji w sobotę spotkałam się ze znajomą - Anetą. Być może niektórzy kojarzą ją z Fan Clubu Magdy Komorowskiej ;]
Tutaj jedna fotka od niej (jednak okroooooopnie wyglądałam) - wstałam o 4 rano! :) A to dlatego, że spałam w namiocie, a w nocy była niezła burza. Co gorsze - niedaleko były jakieś tory itp., więc hałas spory. :))) Jednak miło wspominam ten wyjazd.
Jak widać na blogu jest nowa szata graficzna!!! Jestem z tego powodu MEGA ZADOWOLONA! :-) Wykonana została przezFloop Point. Należą się ogromne podziękowania!!! Mnie się podoba, a Wam?
Najlepsze jest to "logo" :)
I kolejna super opcja po lewej to takie małe cudeńko - "SMS blog". To taki mój mały kalendarz. Będę wrzucać tu Wam smsowo na bieżąco krótkie info kiedy i gdzie można mnie spotkać :)

Hmmm... zajmuję się teraz nowym serwisem www. Jednak nie jest to oficjalka. www.damianaleksander.ocom.pl - zapraszam :)

Ogółem u mnie pracowicie. W środę (4.08) W-wa - jeśli zdążę to sfotografuję Wam jakieś studio czy coś. :) Od 5 do 8.08 w Ełku III Mazurskie Zawody Balonowe, w tym 7.08 koncert IRA, później w nocy występ Damiana Aleksander z balonów. W międzyczasie podczas zawodów nagrywany będzie reportaż do "Pytania na śniadanie". Transmisja - 10 lipca.Od 9 do 13.08 robię zdjęcia do książki "Fashion People" - codziennie w Ełku chodzenie po mieście, a od 16 do 17 pod UM. 15.08 być może jeszcze jedna impreza w Ełku, a później znów W-wa. W międzyczasie muszę jeszcze obdzwonić całą moją bazę danych - wszystkie Wydziały Promocji w UM w całej Polsce - z ofertą koncertową pewnej znajomej. Dodatkowo muszę powysyłać...i negocjować oczywiście. Po 15.08 jak mówiłam stolica. Znajoma z Białegostoku przyjeżdża na Mazury - do Augustowa, więc tam również się wybiorę. Spotkamy się, ale też wtedy będę robić zdjęcia do FP... Ufff... dużo się dzieje. 

Przesyłam buziaki :* I jestem z Wami cały czas! :)   ❥