Olsztyn

Hej!
Wczoraj rano pojechałam do Olsztyna w poszukiwaniu ludzi do książki "Fashion People". Była ze mną koleżanka Ola. Jak tylko dotarłyśmy pod Wysoką Bramę stało tam TVP. Zaśmiałam się do Oli: "Patrz! Czekają na nas!" :D To był oczywiście ŻART. A jednak! Po chwili podchodzi do nas ekipa z pytaniem - czy mogą zrobić ze mną wywiad i nakręcić materiał? :) hehe 
W Olsztynie spotkałyśmy fajnych ludzi. :-) Mam jakieś 'przywiązanie' do tego miasta. Może to dlatego, że się tam urodziłam i tam stawiałam pierwsze kroki?
Spotkałyśmy m.in. modela, dwie projektantki mody (jedna z Sopotu, druga z Olsztyna - tworzyła program z Tomkiem Jacykowem).
Później przyszła Monika Wróblewska z Gazety Olsztyńskiej, która wcześniej napisała artykuł dla portalu moda-uroda.wm.pl. Przeprowadziła ze mną kolejny wywiad. Następnie zjawił się Paweł Berkolec, który zrobił fotograficzny reportaż z akcji robienia zdjęć w Olsztynie. 
Materiał Moniki i Pawła pojawił się w dzisiejszym wydaniu "Gazety Olsztyńskiej". Tutaj zaś wersja internetowa i kilka fotek. A tu jedno ze zdjęć:
Po całym dniu pracy, zmęczona, rozczochrana, ale nadal z uśmiechem i optymizmem :)

(fot. Paweł Berkolec/Gazeta Olsztyńska)
Aaaa... przy wywiadzie stał pewien starszy Pan i słuchał. Gdy skończyliśmy podszedł i powiedział, że wyczytał, iż robimy fotki do książki. Zapytał czy widzimy w nim coś oryginalnego i czy go sfotografujemy. :))) Hehe

Z Olsztyna wróciłyśmy koło 22, a dziś o 4:00 już była pobudka :) Ale o tym dowiecie się później :))))