Ciiiisza...:)

Hej! :)
Na dzień dzisiejszy nie zaskoczę Was niczym ciekawym...:) W "Naszym Ełku" pojawiła się wzmianka o tym, że robię zdjęcia do książki Fashion People.


kliknij, aby powiększyć
W niedzielę byłam na imprezie kulinarnej - takim pikniku organizowanym przez Ełk, a mianowicie 'Podróży ze smakiem' w Sypitkach - pod Ełkiem. Swój pokaz miał Dariusz "Boczek" Gnatowski. Nie wiem nawet czy warto o tym pisać... :)
Coraz rzadziej do Was zaglądam, wiem... Ale powoli nie widzę sensu pisania tego bloga. Zaczynam rezygnować z chęci wychodzenia 'przed' kamery. Pracuję w tym wszystkim, jest coraz lepiej, ale od tej drugiej strony. :) Teraz sporo pracy było przy Festiwalu Piosenki Rosyjskiej... Ale się udało :) Włodara 2 miejsce. Jej występ pod tym linkiem: http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i-koncerty/festiwal-piosenki-rosyjskiej/wideo/agnieszka-wlodarczyk-opyat-metel/2204502

Niebawem nowa szata graficzna na blogu. 

Hmm... może za jakiś czas pokażę Wam tu jakieś studio telewizyjne np. TVNu albo jakiś plan filmowy... :) Zobaczymy. Na razie nic nie obiecuję.

Sporo pracy, brak czasu na wszystko... Teraz tworzę nową stronkę internetową pewnemu znajomemu, ale na razie nic nie mówię :)

Z wieloma z Was w tym miesiącu uda mi się spotkać! :))) 

Ostatnio z nudów zaczęłam robić jakieś 'dziwne' zdjęcia :) hehe

Dziś - jak widać - nic ciekawego. :) Piszę, bo piszę... Zaniedbuję bloga - wiem. Hmm... potrzeba czasu... za jakieś kilka miesięcy coś się być może rozkręci. Na razie nie zapeszajmy. Hm...Może zorganizujmy jakieś spotkanie? Poza tym cały czas czekam na Wasze pomysły odnośnie tego, co chcielibyście oglądać na blogu :P