:)

Hej!

Niestety muszę Was zmartwić - niespodzianki nie będzie. :( Ale napisać to muszę... A więc miałam brać udział w teledysku do "Radioactive" Natalii Lesz, ale wokalistka w ostatniej chwili zmieniła pomysł i odwołała mój udział - innych osób również. Trudno. ;)

Aktualnie nic specjalnego u mnie się nie dzieje, jestem poza domem, ale nadal na Mazurach. W weekend byłam na Eliminacjach do Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych, w sobotę byłam zaś na takim zjeździe w Giżycku... Nic specjalnego - a na pewno nie jest to związane z showbizem. 

Obecnie fotografuję oryginalnie ubranych ludzi z wyobraźnią na ulicach do książki "Fashion People". Jestem jedyną osobą robiącą zdjęcia na Mazurach. Póki co fotografuję w Ełku. :-) Często osoby te są turystami - z Warszawy, Olsztyna itd. Zdjęcia robię przypadkowym osobom, które wybieram ja... Pomyślałam jednak, że zdjęcia mogę robić też chętnym, a więc na portalu MM Ełk wrzuciłam pewną wzmiankę o tym - http://www.mmelk.pl/artykul/oryginalny-elk-w-ksiazce-159584.html:) Gazeta Współczesna również zamieściła o tym info: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100705/REG30/504751754

Kochani, a jak Wasze wakacje się mają? Macie jakieś plany???

Buźka! :*