;) Surprise, surprise...


Hej! Co słychać?

Cały wpis mi się usunął i muszę pisać od nowa :)

Miałam nie jeździć do Warszawy, a jednak się wczoraj wybrałam... :) Ściągnęła mnie tam pewna sprawa, ale na razie pozostanie to NIESPODZIANKĄ :-) Dowiecie się już niebawem!

Hmm...rano wpadłam do znajomej do studia DDTVN. Gośćmi programu byli m.in. Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Krzysztof Hołowczyc, Ramona Rey. Wcześniej już przedstawiłam Wam studio, więc tym razem nie robiłam zdjęć. :-) Jednak moja znajoma troszkę mi cyknęła, a więc wstawiam:


fotka z zaskoczenia :) telefon najlepszy na nudę!


z Krzysztofem Hołowczycem :)


Najśmieszniejsze jest to, że wczoraj na wizji przedstawiali całą ekipę i pokazywali kulisy... kamera szła po kolei - na mnie niestety też.  :) hehe


W południe spędziłam trochę czasu w centrum - z nudów. :-) Spotkałam przy okazji pana Cezarego Żaka i pana Piotra Pręgowskiego...:)Wczoraj wybrałam się na pyszne lody ze świetną Ewunią! :) Być może kojarzycie ją np. z www.zycienaszczycie.com :) Było bardzo miło! Szkoda, że zapomniałyśmy uwiecznić spotkanie fotografią.

Później spotkałam się z pewnym znajomym...
Następnie widziałam się z Sylwią - znajomą. Zresztą jakiś czas temu już ją tutaj Wam „przedstawiałam". Troszkę sobie porozmawiałyśmy na różne tematy, może nawet poplotkowałyśmy... :) Tak swoją drogą - Sylwia pracuje w telewizji internetowej ipla. Być może niektórzy ją kojarzą. :)

mega zmęczona :) do domu wróciłam ok. godziny 5-tej...:)

PS: Kochani! Piszcie co chcielibyście tu oglądać lub czytać! :) Co Was interesuje? Czekam na Wasze propozycje w komentarzach... ;) Piszcie śmiało!

Buziaaaaaaki  :*