075. 1 odcinek programu :)

Hej! Hej :)
Więc tak - po pierwsze chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji ŚWIĄT WIELKANOCNYCH :) Dużo szczęścia, uśmiechu i przede wszystkim spokoju. :-) Życzę Wam, byście spełniali swoje marzenia i szli jak najdalej. :-) 
Po drugie - tak, tak... wiem, że miałam częściej pisać, ale aktualnie nic szczególnego się nie dzieje... Ostatnio jestem mega zapracowana. Przygotowuję w szkole debatę, wczoraj malowałam na sporym formacie Słoneczniki Van Gogha, wczoraj też śpiewałam w ramach życzeń dla naszego ks.... hmmm... niby wiele, ale nic ciekawego się nie dzieje. Teraz też mam mnóstwo pracy, bo jak wiecie, jestem asystentką mojego znajomego (w impresariacie), w związku z tym wykonuję zlecenia. Przez ostatni czas tworzyłam bazy danych odbiorców oferty koncertowej pewnej Artystki czyli dane Urzędów Miast (Wydziałów Promocji) we wszystkich miastach w Polsce powyżej 15 tys. mieszkańców, do tego dane do agencji eventowych (organizacja imprez itd.)... Nuda:) Teraz natomiast zajmuję się sprzedażą domu znajomego - tzn. wystawiam go i pilnuję terminów wygaśnięcia ogłoszenia, by je aktualizować... <- sami widzicie - nic ciekawego. Dlatego nie mam o czym pisać. Za jakiś czas, jak mi się wszystko 'ustatkuje' to postaram się zrobić Wam jakąś foto- lub wideorelację zza kulis jakiegoś studia telewizyjnego czy coś takiego. Ogólnie szykuję zmiany na stronie, chcę ją urozmaicić tylko jeszcze nie wiem jak :) Macie może jakieś pomysły? Co chcielibyście czytać? Hmmm... może zrobić cykl wywiadów z osobami zdolnymi, ale o których jest cicho? :P Piszcie w komentarzach, co chcecie czytać, a na pewno to przemyślę :). 
Hmm... od pewnego czasu mam mieć jakąś nową sesję zdjęciową tylko ciągle brak mi na nią czasu i non stop przesuwam ją. Mam nadzieję, że fotograf mnie nie znielubi :) Inna sesja też czeka od paru miesięcy... Na razie na głównym planie postawiłam szkołę, więc wszystko inne wisi w powietrzu.
Trzecia sprawa, o której chciałam napisać - w sieci jest już 1 odcinek "eMKa Club" :) Gośćmi są: Damian Aleksander oraz Marta Skrzecz i Zosia Lewandowska, które prowadzą jego Fan Club. Niestety podczas nagrania miałam chrypkę i niestety trochę niefajnie wyszło. Ale... pierwsze koty za płoty :) Tutaj link: http://lookr.tv/player.php?id=1611