066. LOOKR.TV :-) - "Liderzy Internetu"Heeej! Kochani, jest 5:42, wróciłam do domu i chcę zdać Wam relację z nagrania, ponieważ...należy się Wam to :) Dziękuję za głosy, bannery, kampanie i miłe słowa!!! :) [Za te negatywne również :P] Ta stronka trochę od paru miesięcy jest byle jaka, aleee... zmieniam to! :) Znów będę zdawała Wam pełne relacje, zdjęcia itd. :) A więc - do mojego programu "Liderzy Internetu" napisałam sobie scenariusz (robiłam go przez kilka dni i nocy). Wydrukować zaś miałam tuż przed wyjściem z domu. Więc... podchodzę do kompa, chcę włączyć drukowanie ii... komputer padł! Nie miałam tego ani wydrukowanego, ani na pendrive... Na początku nie wiedziałam, jak mam to ogarnąć, pomyślałam "pojadę z niczym" :-) I tak mi się śmiać chciało z mojej głupoty, przecież mogłam to wydrukować dzień wcześniej... :) Ale ok. Trzeba było improwizować i wszystko było spontanicznie (a pytania do dziewczyn zrobiłam nowe, podczas podróży do W-wy :)). Więc dziękuję Uli i Pati za przybycie i miłe słowa. :)) Miała być też Sylwia Grzeszczak, ale nie dojechała... :P Cóż.

Mój program zajął godzinę, a powinien mieć 30 min... :-) Właściwie i tak nie powiedzieliśmy wszystkiego, czego chcieliśmy. Miałam jeszcze odpowiadać na pytania Internautów, ale nie starczyło czasu... I tak grubo się przedłużyło :) Ale jeszcze nie wszystko stracone. :)))) Więc - bardzo się cieszę, że mój program prowadziła Paulina, b. chciałam, aby to była ona. :) Właściwie o tym dowiedziałam się kilka dni temu :). Jest profesjonalistką, jest świetna! Ogółem przyjechałam do studia przed 17-stą. Program zaczął się o 18. Mam nadzieję, że wywiady się podobały :-) haha... :) co do tych "autorytetów" to trochę muszę sprostować, bo MAM W ŻYCIU AUTORYTETY! Autorytetem dla mnie jest np. moja mama. Ale chodziło mi o to, że wśród obecnych polskich 'artystów' jako takich autorytetów nie mam... (Tzn. np. Grażyna Torbicka to mój autorytet...) Lecz w sumie wyszło, że mam... Pati :) I nie powiedziałam tego, by jej słodzić. Po prostu ona jest świetna! Dziękuję dziewczynom, że były i tak miło wypowiadały się na mój temat :))))

A jak konkurs? Podobał się? Pomysł na konkurs był mój, ale pytanie już nie moje :D hahahahaha :):):):) 

Świetnie się bawiłam :-) A ten czerwony kolor na policzkach to nie ze stresu tylkoo... tam było gorąco :P hehe

Po spotkaniu pobiegłam od razu na spotkanie z kolegą i nieładnie się spóźniłam przez to, iż program się przedłużył. :) I coś tam dalej ii... o 22 wsiadłam do autobusu... i wróciłam na Mazury :)

A teraz kilka zdjęć:
przed całym zamieszaniem (zdjęcie robione telefonem - słaba jakość):


z Pauliną :)z Uleńką :*


z Trish <3
Dziękuję Wam wszystkim Kochani za głosy! Bez Was nic by się nie udało! :) Dziękuję również telewizji LOOKR.TV za zaproszenie do projektu :*

Nie nastawiałam się na wygraną, ale teraz... powiem nieskromnie, że... chcę wygrać :)