012. "Projekt Plaża TVN" Augustów 9-12.07.2009 (KONKURS!)

Heeeeej!

Nareszcie wróciłam do domu... "chwila wytchnienia" :)
Ostatnie kilka dni pochłonęły większość mojej energii. 9-12 lipca to Projekt Plaża w Augustowie, 10 lipca rankiem "Kawa czy herbata" w Ełku, w tym dniu również spotkanie z panem J.Laskowskim), 11 lipca jeszcze spotkanie z Dodą w Ełku...

Więc najpierw Projekt Plaża TVN w Augustowie. 
Hmm...było "w porządku" (Projekt Plaża jak to Projekt Plaża...). Miałam okazję poznać większą część ekipy realizacyjnej. ŚWIETNI LUDZIE! :-) 
"Nie wybaczę" (żart!) im tylko, że (mimo, iż nie mam 18-stu lat, co w tym przypadku było dość ważne...) zaciągnęli mnie na lodowisko i namówili na to, bym opowiedziała "szaleństwo wakacyjne"... :) 


hahahahahahaha... Mam nadzieję, że wielu ludzi tego nie zobaczy... Totalna gafa, ale naprawdę nic ciekawszego nie wpadło mi do głowy, zwłaszcza po usłyszeniu kolegi opowiadającego o...Krzyżakach :D.
Hmm... nie będę zanudzać. 
Tym razem wszystkie fotki "w jednym". 
A pod spodem KONKURS ;-)

Pierwszego dnia... ::Znów z Łukaszem...ale obok tym razem Julka! ;-)

...jedyny i niepowtarzalny Irek! 


...tu też z Irkiem ;D w tym samym miejscu... to już było 2 dnia naszego projektu :P tuż po realizacjach na rynku Zygmunta Augusta, Festiwalu Jazzowym i...lodach włoskich ^^ hehe


Dnia trzeciego...:


Po realizacji na "lodowisku"... :D

A teraz... KONKURS!
W związku z Projektem Plaża do wygrania autograf Julki Żytko na pocztówce promującej YCD :-)Zadanie konkursowe jest dość proste ;-) Otóż należy stworzyć dowolny banner promujący moją stronę i przesłać go na adres e-mail m.kozlowska@mtv.pl wraz z podaniem imienia, nazwiska, loginu na stronce oraz adresu. ;-) Konkurs trwa do 19.07.2009.