Jak widzą mnie inni?

Magda jest nie tylko świetną menadżerką, ale osobą która zawsze promienieje pozytywną energią i ma niebywały talent. 
Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafi wybrnąć z każdej sytuacji, robi wszystko z pasją dlatego to jest dla niej takie naturalne. Do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, uczy się błyskawicznie i rozumie czego oczekują od niej inni.
Jest dla mnie kumpelą o złotym sercu.
Anna Piszczałka

Finalistka I edycji "Top Model",
II miejsce

2011r.
Idź po swoje:)))) Trzymam za Ciebie, bo masz w sobie siłę i prawdę! :)


Aleksandra Wolf

Scenarzystka "Rozmów w tłoku",
prowadząca "Ligi mistrzów śmiechu" itd.
2011r.

 
Podziwiam Cię za to co robisz - jesteś niesamowita :). Angażujesz się w tyle spraw, godzisz to wszystko ze szkołą... wow!!!! Jest bardzo mało takich ludzi jak Ty, którzy podchodzą z sercem i profesjonalnie do tego, co robią. I jeszcze do tego jesteś skromna. Jesteś wspaniała! 


Maria Nowakowska

Miss Polonia 2009
2011r.Rozwijaj się dalej, Madziu. Pozdrawiam czytelników strony.


Kasia Cerekwickawokalistka
(www.kasiacerekwicka.pl)
2009r.
Bardzo doceniam to, co dla mnie robisz... Naprawdę.


Agnieszka Włodarczyk


aktorka (m.in. "Pierwsza Miłość", "Plebania")
(www.agnieszkawlodarczyk.com.pl)
2010r.Magda to - lotny umysł, mistrzyni komunikacji interpersonalnej, przebojowa fashionistka, która mimo tak młodego wieku - posiada niezmiernie ważną cechę - pełen profesjonalizm w tym co robi. Te atuty w przyszłości mają szansę zaowocować ciekawą karierą. Madziu powodzenia ! :)


Danuta Zicz

e-wizerunek, e-marketing, e-commerce
(www.danutazicz.firmeo.biz,
www.chantiel.com)
2010r.

  Nie ma większego błędu jak nie liczyć się z Magdą. Jest obrotna, pracowita i ma świetne pomysły. Za kilka lat zatrzęsie polskim szołbiznesem ...co ja mówię! To kwestia mięsięcy! To prawdziwy talent organizacyjny. Magda ma zawsze mnówstwo energii i chęci by pomagać. Dobrze mieć kogoś takiego w zespole. To wspaniała dziewczyna!

Katarzyna Konieczka

projektantka mody (m.in. DODY)
(www.kkonieczka.iportfolio.pl)
2010 r.

 


„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 
Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę." / Maria Skłodowska-Curie

Magdo!, podążaj w stronę swoich marzeń, 3mam kciuki! :).Mateusz Szymkowiak


Prezenter tuba TV i TV Puls 
(wcześniej VIVA Polska i TVP3)
2010 r.


Magda jest przesympatyczną osobą. Bardzo mi się podoba, że stara się brać we wszystkim udział, wszystkim pomaga, zawsze można na nią liczyć. Super prowadzi wszystkie swoje strony, strony falnclubowe i blogi. Madziu życzę Ci dalszej kariery w TV i nie tylko :)Anna Kasprzyk

Przewodnicząca

Oficjalnego Fan Clubu 
Haliny Mlynkovej2010 r.
Madzia to niesamowita osobość! Dziewczyna, która z pewnością zrobi karierę... oczywiście jak się nie zniechęci...! Od jakiegoś czasu współpracujemy. Polecam!


Krzysztof Giska

GizaSound
Twórca m.in. "Hitu na Mundial"
Manager Marioli "Marii" Napieralskiej
2010 r.
Zafascynowana światem mediów - kreatywna, ambitna i niezwykle zdeterminowana :) Wie, czego chce i sukcesywnie do tego dąży. Jedyne, co ją ogranicza to zasady moralne. Zaobserwowałam, że zawsze stara się grać fair - respect!!! :)
Madzia, z pewnością budzisz podziw niejednej nastolatki ;) Za kilka lat masz szansę zostać drugą Majką S. ;)))
Współpraca z Tobą przy realizacji projektu "Videochat w ipla z Agą Włodarczyk" była dla mnie przyjemnością :)
Powodzenia w dalszej pracy zawodowej! :)

Sylwia Segin
Psycholog. Specjalista ds. SpołecznościTelewizja Internetowa ipla (Grupa POLSAT)
2010 r.Madzia to niezwykła nastolatka. Jej pasją jest dziennikarstwo. To niesamowite, że w tak młodym wieku, zawzięcie dąży do spełnienia swoich reporterskich marzeń. Nie boi się nowych wyzwań, doskonale wie, czego chce. Jestem pewna, że ze swoją ambicją i upartością zajdzie daleko, czego jej gorąco życzę.


Klaudia Halejcio


Aktorka
m.in. "Pierwsza Miłość", "Złotopolscy"
2010 r.

Magda...? W moich oczach to kobieta z jajami: kończy co zacznie, a zawsze coś robi. Wiecznie gdzieś wyjeżdża niezależnie czy to dzień czy noc. Mówiłem jej, że to niezdrowo, ale co ja tu mogę przy takiej determinacji, którą można tylko podziwiać :). W relacjach face2face jest bardzo miła i rozmowna. Póki nie wchodzisz jej w paradę - do rany przyłóż. Jednak gdy jej nadepniesz na odcisk, fizycznie zostaniesz nietknięty, ale szybko dojdziesz do wniosku, że najprawdopodobniej zrobiłeś to bezpodstawnie i że nie było warto. Podsumowując dziewczyna z przyszłością... ale na Boga, dajcie jej odetchnąć czasami.


Krzysztof Gostkiewicz


Aktor
m.in. "Pierwsza miłość"
2010 r.
Zadaję sobie ostatnio pytanie, jaka jest Madzia Kozłowska…w głowie próbuję sobie poukładać i myślę, ze wiele dziewczyn w jej wieku może brać z niej przykład….osoba młoda, kreatywna z pasjami. Robi to, co lubi, pisze bloga, ma wspaniałe kontakty. Często ludzie sami mówią o Niej i jej blogu.
Magda w moim przypadku dała się poznać jako osoba serdeczna, uczynna a przede wszystkim pomocna!.
Z całą pewnością mogę polecić Magdę jako dobrego PRowca!

Bartłomiej Cieślik – Czarnecki

PR Manager
Natasha Pavluchenko Fashion Studio
(
www.cieslikczarnecki.pl)2010 r.

Poczytalam bloga Magdy, rzeczywiście ma większy dorobek dziennikarski niż niektórzy znani dziennikarze. Wielki szacunek dla Magdy za odwagę w spełnianiu swoich marzeń! 
Ewa Wojciechowska

Dziennikarka
m.in. Gala, Dzień Dobry TVN
2010 r.
Na 1000% Magda zrobi karierę. Szacun za to, że już jako nastolatka ma dobry pomysł na siebie. Świat należy do was młodych, kreatywnych :))

Piotr Ostrach
PR Manager ROCHSTAR
(www.showbiznes.eu)
2010 r.


Magda ... Boję się, że o Magdzie można by napisać bardzo wiele, a ja ujmę swoją wypowiedź tylko w kilku zdaniach i na pewno coś przeoczę. Patrząc na tę 15-latkę nie sposób nie zauważyć ile w niej jest życia, pasji, radości odkrywania i chęci robienia wciąż czegoś nowego. Zastanawiające, że jak na swój wiek jest tak dojrzałą osobą i bardzo łatwo nawiązującą kontakt z o wiele od niej starszymi ludźmi. Nie boi się niczego. Zawsze uśmiechnięta. Ciekawa życia. Wie co chce robić i do tego małymi kroczkami dąży. Nie zamyka się na siedzenie w domu, a ciągle biegnie przed siebie, jakby świat był dla niej za mały. Piękny mały – wielki Człowiek. 

  Ewa Żmuda-Jankowska

Dziennikarka
(www.zycienaszcycie.com, www.cafecarmel.pl)
2010 r.

Madzia to młoda, przebojowa dziewczyna z głową pełną marzeń, które konsekwentnie realizuje! Jestem pewna, że z jej ambicją i ciężką pracą osiągnie wiele i chylę czoła do jej dotychczasowych dokonań! Madzia jest najlepszym PR managerem jakiego znam! Codzienne nagrania, sesje zdjęciowe, wywiady. Doprowadziła do tego, że wstaję przed 7, a kładę się spać późno w nocy, ale warto! Madzia towarzyszy mi także podczas koncertów. 
Paula Marciniak

Wokalistka
(www.my-paula.com)
2010 r.
Magda jest bardzo świetną osobą, szczerą i po prostu serdeczną. Wspiera nas wszystkich - nie mówię tylko o sobie, bo i Agę Włodarczyk czy też Ulę Dębską. To jest miłe, jeśli ktoś się odzywa i szepnie pozytywne słówko jak robimy to co robimy. To mi się podoba, bo to jest dla nas ważne, że ktoś jednak chce nas oglądać i nas wspiera w tym wszystkim. Wiadomo, jak w każdej pracy jest dużo bagna i czasami mi jest smutno, a jak Magda napisze to mi się od razu lepiej robi.


Patricia Kazadi

Aktorka
(www.patriciakazadi.com)
2010 r.

Ja mam taką zasadę - jak się wierzy w swoje marzenia to warto próbować. Bardzo się cieszę, bo z Magdą już od dłuższego czasu mam kontakt. W Magdzie bardzo podoba mi się to, że rzeczywiście ma swoje cele i dąży do tego. Super!

Urszula Dębska

Aktorka
m.in. "Pierwsza miłość", "Plebania"

2010 r.
Magda to przesympatyczna dziewczyna, ciepła, przyjazna, serdeczna, ale przede wszystkim bardzo odważna, pewna siebie, ambitna i konsekwetna w swoich postanowieniach. :) Dzięki niej wystąpiłam na Sopot Fashion Days w kreacji Katarzyny Konieczki.
Życzę Ci powodzenia w dalszej karierze :)


Nina Wenclewska

Modelka
m.in. udział w programie "Supermodelki", 
"Miss Polski Nastolatek"
2010 r.

Magda – przemiła, fantastyczna dziewczyna, zawsze uśmiechnięta, bardzo wierna i oddana osoba. Oby tak dalej!!! Wszystkiego dobrego :) 

Barbara Hetmańska

"Candy Girl"
Wokalistka
(www.candygirl.pl)
2009 r.


Magdalena Kozłowska jest młodą, sympatyczną dziewczyną :) i lojalną osobą. Wiem, że od dawna współpracuje z aktorami, prowadząc ich strony i pomagając w kontaktach z fanami. Ma zadatki na dobrą researcherkę - zawsze jako pierwsza wyszukuje zdjęcia z imprez i gal, na których pojawiają sie jej gwiazdy. Wszystkie skrzętnie obrabia i przesyła aktorom. Myślę, że jej zaangażowanie w karierę artystów wynika nie tylko z fascynacji ich światem, ale również z chęci pomocy. Jestem przekonana, że aktorzy i wokaliści, z którymi współpracuje są zadowoleni z jej działań. Można na niej polegać. Od pewnego czasu współpracuje również ze mną. Wierzę, że nasza współpraca będzie przynosiła coraz lepsze efekty. :) 

Karolina Nowakowska

Aktorka
m.in. "M jak Miłość"
(www.karolinanowakowska.pl)
2009 r.

Madzia jest otwarta i przebojowa :) Z powodzeniem dąży do celu, realizując swoje pasje. Jest też wytrwała. Myślę, że świetnie nadaje
się do pracy w showbiznesie!:) Trzymam za nią kciuki! :) 

Ada Fijał

Aktorka
m.in. "Apetyt na życie", "Majka"
(www.adafijal.pl)
2009 r.


Madzia jest młodą kobitką, która ma swoje pasje i zainteresowania, jest ambitna, ciągle stawia przed sobą nowe wyzwania i je realizuje... ma przed sobą jeszcze całe życie, by zbierać doświadczenia i szukać kierunku oraz drogi, która będzie drogą jej życia... Ja życzę
powodzenia i wytrwałości i niezłomności ducha! 

  Agnieszka Kałuża

Wokalistka
m.in. "Idol"
(www.agnieszkakaluza.pl)
2009 r.


Magda Kozłowska pojawiła się nagle w mojej przestrzeni jak ekspresowy duch zainteresowania medialnego. Jedna z pierwszych twarzy która zapytała IZA3D hejże hola ale o co chodzi?! Zadziwiająco młoda, mega sympatyczna i z zawadiackim uśmiechem zdająca się mówić do mnie: Daj mi natychmiast to info bo jeśli tego nie zrobisz nawet w głowie Ci się nie mieści co się może zdarzyć hahaha..;o) To cecha która w tak młodym ciele z czasem urośnie w jeszcze większą siłę docierania tam gdzie się pragnie. Wrodzona radość i pewność siebie powinny pomóc dotrzeć Magdzie wszędzie gdzie chce. Zastanawiam się tylko gdzie to jest. Spokojnie jednak. Wszystko w swoim czasie… 

  Iza Mularonek

"IZA 3D"
Wokalistka
(www.myspace.com/iza3d)
2009 r.


Magda, osoba niesamowicie otwarta, radosna z przykuwającym spojrzeniem. Osoba tak oryginalna, że nie sposób przejść obok, choćby w konwersacji internetowej. Potrafi mądrze oceniać, jednocześnie podchodząc do ludzi z radością jaką ma w sobie. Pełna pasji, wie czego chce. Wiem, że dojdzie tam, gdzie tylko wyznaczy sobie cel. Lubiana, bardzo lubiana - z takimi ludźmi po prostu chce się przebywać.
Żaneta Bechcicka-Maroszek

"AURELYA"
Fotograf
(www.aurelya.com)
2009 r.

Madzia jest bardzo ciepłą osobą. Jest miła i kulturalna. Chociaż bardzo mało się znamy, jak dotąd zawsze mogłam na niej polegać. :) Jest bardzo ambitna i dąży do celu, jaki sobie wyznaczyła (jak na razie bardzo dobrze jej to idzie - oby tak dalej). Świetnie się dogadujemy - mamy to samo zdanie na pewne tematy :) Pomimo swojego wieku jest bardzo dojrzałą dziewczyną! Madzia, życzę Ci powodzenia w życiu i aby spełniły się Twoje wszystkie marzenia! 

Monika Hetmańska

Wokalistka
m.in. "Śpiewaj i walcz!", "Tak to leciało"

(www.myspace.com/monikahetmanskamusic)
2009 r.


Jeśli Ty również chciałbyś dodać coś od siebie - m.kozlowska@mtv.pl :)